Dokonalý dárek i krásná dekorace


Mnoho lidí má doma nějaké dekorace. Existují tisíce a tisíce druhů dekorací, a každý může vypadat jinak. Jsou lidé, kteří nedají dopustit na čerstvé květiny, které se dají koupit nejen v květinářství, ale i na trzích nebo dokonce už i v supermarketech. Problém je, že řezané květiny často i přes veškerou snahu a péči vydrží ve váze maximálně pár dní. A nepomůže ani když si koupíte trvanlivější květiny, které mají vydržet déle. Řezané květiny se dávají nejen do vázy, ale používají se i na dorty, do dekorací nebo se z nich vyrábí flower boxy, a to namísto řezaných květin.

flower box

Jestli milujete květinové dekorace a ani přes stále vyšší ceny se jich nechcete vzdát, jednoduše si je vyrobte sami. Stačí vám k tomu jen floristické potřeby, jako jsou korpusy na věnce, aranžovací hmota a vázací drát. Namísto živých květin vám skvěle poslouží moderní a vysoce kvalitní umělé květiny, které vypadají k nerozeznání od živých.

umělé růže

Do mnoha vazeb a kytic se používají růže, které jsou velice oblíbené. Bohužel zrovna růže patří k dražším květinám, a také k těm, které vadnou nejrychleji. A to jsou důvody, proč se stále častěji používá stabilizovaná růže. Stabilizované květiny jsou krásné, barevně stálé, a hlavně nevadnou. Jsou upraveny speciální procedurou a roztokem, díky čemuž si uchovávají svou krásu velice dlouho. A právě proto si je oblíbili floristé k výrobě aranžmá a dekorací, ale také se s nimi setkáte na svatbách. Stabilizované květiny se stále častěji používají k dekorování svateb a také k dekoraci dortů. Výhodou totiž je, že se dají používat opakovaně. A to výrobcům snižuje náklady. Díky dekoracím jsou interiéry krásnější než bez nich. Mnoho lidí má doma dekorace po celý rok, a jestli hledáte cestu jak je mít levnější, naučte se je vyrábět. Je to jednoduché a díky internetu to zvládnete i vy.