Úžasná technika


Je toho opravdu hodně, co člověk může dělat, aby mohl pracovat s technikou. Já například pracuji online, pracuji z domu. Jsem na home office. A opravdu hodně mě štve, že mi někdo stále dokola opakuje, že práce na home office není vůbec žádná práce, že prý si to takhle sedím jenom u počítače, že bych ještě měla chodit do normální práce. Jenomže oni si všichni myslí, že normální práce je jenom taková, kdy se člověk předře. Třeba například prodavač a tak podobně. Nebo automechanik či klempíř, zdravotní sestra a podobně. Jenomže někdo vůbec neuznává práci jako je home office.

Počítač a mobil je opravdu důležitý.

Co je komu do toho, že někdo pracuje z domu? Podle mě je to super. Já tam doučuji cizí jazyky. Angličtinu a také italštinu. Učím takhle malé děti anebo dospívající. Nebo že si za mnou chodí také někdo promluvit v cizím jazyce, aby se v tom mohl zdokonalit. K tomu také právě používám techniku. Mám různé technické vychytávky, jako je například tablet nebo notebook a počítač, díky čemuž také já pracuji. Řeknu vám, že práce mě moc baví a jsem ráda, že jsem na home office. Samozřejmě, že někdy mám také v létě takové nárazové brigády, kdy jedu třeba do Itálie do jedné restaurace, kdy jsem třeba měsíc na brigádě a nejlepší na tom je, že tam se mnou může také syn.

Technika je někdy nepostradatelná.

I odtamtud pracuji, protože si beru s sebou notebook anebo také tablet. Syn má také svůj tablet a mobilní telefon, takže ani jeden se neobejdeme bez různé techniky, protože technika nás všechny spojuje. A my potom také můžeme díky mobilnímu telefonu anebo díky tabletu se spojit se zbytkem rodiny. Moje starší sestra bydlí až v Německu. Takže je logické, že je budeme třeba také velice často skypovat. I když v dnešní době se už skypování moc nenosí, tak já se svou kamarádkou a se svou sestrou a se zbytkem rodiny tohle děláme moc rádi. Dříve Skype byl opravdu velice populární.