Skleník na zahradě


Také se stále rozhodujete, jestli si pořídíte nějaký skleník? Myslím si, že zahradní skleník se v dnešní době opravdu vyplatí. Jenom si představte, kdybyste si třeba na zahradu dali nějakou zeleninu nebo i ovoce anebo vlastně i květiny. Moje babička si velice často každé jaro anebo léto dává na zahradu vysázet okurky a také meloun. Ani vám nemusím říkat, že vždycky do dvou týdnů, co jí to vyleze, tak jí to všechno sežerou slimáci, proto jsem si řekla, že se nám skleník na zahradě vyplatí. Zahradní skleník je opravdu výhodný, a navíc to také vypadá dobře. Více informací o zahradním skleníku se můžete dočíst na webové stránce skleniky.eu.

skleněný skleník

I tam najdete opravdu mnoho tipů a rad, jak na skleníky. Můžete si vybrat jakýkoliv skleník. Také by vás mohlo zajímat, jestli potřebujete nějaké stavební povolení anebo ohlášení, když budete mít skleník na zahradě, myslím si, že je to takhle nebývá, ale neuděláte chybu, když raději tohle ohlásíte, aby to bylo alespoň v katastru nemovitostí. Nikdy nevíte, kdy tohle budete potřebovat anebo jak se k tomu potom někdo postaví a jak se k tomu někdo zachová. A jaká je péče o zahradní skleník? Téměř nulová. Nebo vlastně úplně minimální?

skleník z polykarbonátu

Jsou lidé, kteří se třeba nestarají celoročně a vždycky ho jenom očistí anebo připraví na sázení zeleniny anebo ovoce, takže někdy na jaře a vůbec ho třeba ani na zimu nijak nečistí anebo nezahalují. To já, když jsem si s partnerem pořídila skleník, takový malý skleník, tak jsme se o něj starali. Tedy hlavně já. Mě to bavilo. Umývala jsem ho okenou a vždycky na zimu jsem ho zazimovala. Pěkně ošetřila a vždycky na jaře jsem ho připravila na další úrodu. Musím říct, že se mi tohle daří. A pokud ještě také sázíte někam afrikány, tak se také těšte na to, že vám to ve většině případů sežerou slimáci. Mě už sežrali snad tři balíky semínek. Vždycky to vyleze a potom to někdo sežere.