Překvapte svou přítelkyni podlahovým topením


Máte rádi překvapení a také je rádi pro někoho chystáte? Máme na mysli samozřejmě příjemná překvapení, která potěší a rozveselí mysl.

Překvapit někoho blízkého, například vaši přítelkyni či manželku, se vám poštěstí zpravidla při oslavách narozenin nebo o vánočních svátcích, a stává se, že se pak lidé v důsledku hektického životního stylu přehlíží a zevšední si. Toto je pak krůček k rozchodu nebo rozvodu, a tak se vyplatí věnovat těmto problémům pozornost.

topení v podlaze

Jednou z nejlepších cest, jak docílit toho, že si jeden druhého váží, je upřímnost a také schopnost tu a tam chystat nějaké překvapení, například vás napadne cestou z práce koupit svazek karafiátů jen tak, pro radost, jindy si na partnerku vzpomenete se zákuskem v cukrárně nebo jí koupíte nové silonové punčochy. Když už jsme u těch punčoch, mohli byste ve vašem domě oživit i způsob vytápění a vyměnit radiátory za podlahové topení. Punčochy tu totiž vaše paní už nebude potřebovat, protože podlahové topení je natolik komfortní, že si může dopřát chodit po podlaze naboso po celý rok.

radiátor v místnosti

Chcete-li vaší paní překvapit, můžete to provést velmi jednoduše výstavbou podlahového topení svépomocí. Budete k tomu potřebovat pouze reflexní fólii pro lepší šíření tepla v místnosti, systémové desky a hadice na podlahové topení a krycí cemento-vláknité desky, na které položíte kročejovou izolaci a například laminátovou plovoucí podlahu. Pokládku topení zvládnete sami a se zapojením rozdělovače a s připojením topení k topnému zdroji vám pomůže instalatér topenář. Celou akci byste mohli zvládnout během dvou až tří dnů a využít situace, kdy bude vaše paní u rodičů nebo s dětmi na dovolené. Z místnosti pak zmizí i starý radiátor a hlavně bude způsob vytápění levnější a komfortnější nejen na bosá chodidla, ale i celkově tím, že bude teplo v prostoru rozložené rovnoměrně.