Nabíječka je možná pro více zařízení.


Když se řekne bezkontaktní myslí se tím něco, co nemusíte zapojovat kabelem do druhého přístroje. Je to tak, když chcete bezkontaktně zaplatit nákup v obchodě a jen vezmete platební kartu nebo mobilní telefon a přiložíte ho k terminálu, který se spojí na krátkou vzdálenost, aniž byste museli připojit nějaký kabel. Takové vymoženosti v dnešní době máme, jako platba mobilním telefonem nebo platební kartou. V dnešní době, můžete platit i hodinkami, když jsou propojené s mobilním telefonem, ve kterém máte platební kartu nahranou. Když byste něco takového slyšeli před patnácti lety, mysleli byste si, že je to naprosto nemožné.

bezkontaktní nabíječka iphone

Ovšem, to už v dnešní době není. A takových věcí, které jsou bez kontaktu, je mnohem více, než jen platby. Můžete si zakoupit nabíjecí stanici, na všechny vaše propojené zařízení. Ovšem pozor na to, musí se jednat o jednu značku, která může zařízení propojit. Nemůžete mít telefon od iPhonu a hodinky od Samsungu, to by vám bylo k ničemu, protože by vám nešli propojit a nešli by vám ani společně nabíjet. Vždy, se musí jednat o jednu značku. Například, když si pořídíte bezkontaktní nabíječku iPhonu, musíte k tomu mít telefon i hodinky stejné značky, aby byli kompatibilní, a dali se nabíjet.

bezkontaktní nabíječka iphone

Nabijí se tím, že je umístíte na nabíjecí plochu a můžete tam mít společně jak telefon, tak i hodinky a vše se vám během několika hodin nabije na sto procent. Je to velká výhoda, abyste nemuseli hledat stále nabíječku. Kam jsem jí naposledy dal, a kde se teď válí. Takhle máte jedno jasné místo, kam všechny věci odkládáte a víte, že se vám během několika hodin dobijí. Můžete si je odkládat na noc, když spíte nebo během dne, na čase nezáleží. Ovšem je to bezkontaktní jen na oko, protože i takovou nabíjecí stanici musíte mít zapojenou do zásuvky, aby měla z čeho brát energii pro vaše další zařízení, jen je ulehčení v tom, že nemusíte na každou věc mít vlastní napájení, stačí jedno, ze kterého se zbytek nabije. Je tedy taková stanice výhodou?