Cesta k novému autu


Ne vždy, když si potřebujeme koupit novou věc, máme našetřenou potřebnou částku, abychom si ji mohli koupit hotově. V takovém případě hodně přemýšlíme, zda onu věc skutečně potřebujete, ale pokud se jedná o novou pračku nebo jiný domácí spotřebič, není nad čím přemýšlet a budete hledat možnosti, jak na novou věc sehnat dostatek peněz. A jednou z takých možností je spotřebitelský úvěr. Spotřebitelský úvěr si bereme od banky nebo i od nebankovní společnosti na určitou věc. Od výše spotřebitelského úvěru se odvozuje i povinnost ručení. Protože jsou ale spotřebitelské úvěry většinou nižší než půl miliónu, není ručení vždy vyžadováno.

spotřebitelský úvěr na auto

Spotřebitelský úvěr se poskytuje vždy fyzické osobě, ne podnikateli nebo firmě, pro ty existuje celá řada dalších možností a druhů půjček či hypoték.

Chtěli byste si koupit auto a nemáte na něj? A víte, že existuje spotřebitelský úvěr na auto? Je málokdo přijde do autoprodejny a vytáhne z igelitky potřebnou částku na nové auto. Koupi auta většina řeší leasingem nebo spotřebitelským úvěrem. Je to oboustranně výhodný vztah, ale hlavně je to cesta, jak se dostat k novému autu, které opravdu potřebujete. Než riskovat koupí ojetého auta, kdy si nikdy nemůžete být jistí skrytými vadami. Koupí nového vozu si zaručíte jeho bezchybný provoz.

spotřebitelský úvěr na auto

Porouchala se vám pračka, myčka nebo i jen drobnost, jako je žehlička, ale ani tu si momentálně nemůžete dovolit koupit? Právě pro tyto případy jsou tady spotřebitelské úvěry. Nezáleží, jestli si potřebujete půjčit dva tisíce nebo dvě stě tisíc, spotřebitelský úvěr počítá s jakoukoliv výší úvěru.

Spotřebitelský úvěr je cesta k novým věcem do vaší domácnosti nebo k vašemu novému autu. Dostanete peníze, budete pravidelně splácet a budete si užívat novou věc. Navíc není problém si pořídit více úvěrů zároveň, je musíte mít na to, je řádně splácet.